İlk Buluşmada Bunları Giymelisin!

Yorum Yap!

Bir erkekten çok hoşlandın ve ilk buluşmada ne giymelisin bilmiyor musun? O zaman doğru adrestesin. Karşındaki erkeğin üzerinde kalıcı bir etki bırakmak için sana bazı tüyolar vereceğiz. Vereceğimiz bu tüyolar erkekten erkeğe değişiklik gösterir. Hatta bazıları için mini etek, topuklu ayakkabı ve kırmızı ruj yeterlidir. Bizim amacımız o tür basit erkekleri etkilemek değil 🙂

Unutma! Eğer bu buluşma uzun soluklu bir ilişki ile devam ederse karşındaki erkek seni ilk buluşmada giydiğin kıyafet ile hatırlayacaktır.

Aşağıdaki öneriler ilk buluşmada gidilecek yerlere göre değişiklik gösterebilir. İlk buluşmada nereye gidilir en fazla bir yemeğe gidilir diye düşündük ve ona göre sana bazı tüyolar vermeye çalıştık.

İlk Buluşmada Rahat Kıyafetler Seçmelisin

O gün gelip çattığında hem senin için çok önemli bir gün olacak hem de son derece gergin olacaksın. Gerginliğini bir nebze olsun atabilmek için rahat kıyafetler giymekte fayda var. Rahat kıyafetten kastettiğimiz açık saçık kıyafetler değil.

Kot Pantolon Yerine Etek Tercih Etmelisin.

Kadını belkide kadın yapan kıyafet olarak bilinir etekler. İlk buluşmada yırtık, parçalanmış yada çok dar bir kot giymek yerine güzel bir etek tercih edebilirsin. Erkeği etkilemek için etek giymekte fayda var. Eğer ilk buluşma gece olacaksa fazla abartılı olmayan elbiseler tercih edebilirsin.

Topuklu Ayakkabı Olmazsa Olmaz

Erkekler topuklu ayakkabı sever mi? İlk buluşma günü topuklu ayakkabı giymelisin. Zarif ve kibar gösterecek bir topuklu ayakkabı ile daha güzel görüneceksin. Ayrıca erkekler kadınlarda topuklu ayakkabı görmeyi severler.

Rengarenk Olmamalısın

İlk buluşmada ne renk giymeli? İlk olarak karşındaki erkeği etkilemek için rengarenk olmamalısın. Sadelik her zaman güzeldir. Seni güzel gösteren kıyafetler tercih etmelisin. Rengarenk kıyafetler dikkat dağılmasına da nede olabilir. Erkekler birbiri ile alakasız renkleri pek görmek istemezler.

Sade Bir Makyaj Seçmelisin.

Erkekler nasıl makyajdan hoşlanır, erkeklerin makyaj hakkında düşünceleri nedir biliyor musun? Fazla abartılmamış sade makyajlardan hoşlanırlar. Onlar için fazla makyaj demek boya kutusuna girip çıkmış gibi demektir. İlk buluşmada makyaj tercihin mutlaka sade makyaj olmalı.

Parfüm Seçimin Çok Önemli

Erkekleri etkileyen parfümler tercih etmelisin. Aşırı yoğun kokan parfümlerden uzak durmaya özen göster. Parfüm kokusu ile erkeği boğmamak gerekir.

Kafan mı Karıştı Seç Kırmızıyı

Elbise dolabındaki kıyafetler o kadar çok ki kafan mı karıştı. O zaman fazla düşünme ve seni en güzel gösteren kırmızı rengi seç.

Bir Cevap Yazın