Her Moda İçin Olmazsa Olmaz 10 Kıyafet

Yorum Yap!

Moda sürekli değişkenlik gösteriyor ama belirli parçalar hiçbir zaman kıymetini yitirmiyor. Biz kadınlarsa dolabımızdan nadir parçaları asla eksik etmiyoruz. Bize göre onların modası hiç geçmiyor. Ve her sezonda her yeni moda trendinde mutlaka başka bir parçayla uyum sağlayabiliyorlar.

Peki her moda için uyum sağlayan o parçalar hangileri? Dolabımızda bulunan kurtarıcılarımız neler?

Bir kadının için olmazsa olmaz 10 parça

Beyaz Gömlek Modelleri

Beyaz gömlek modelleri ile günü kurtarın.

Evet hepimizin ilk aklına geleni tabi ki beyaz Gömlek. İster klasik olsun ister salaş, beyaz gömlek kadın için kurtarıcı olmuştur. Özellikle çalışan bayanlar için beyaz gömlek hayat kurtarır. Dar veya bol hiç fark etmez her kadının dolabında mutlaka beyaz gömleği olmalı!
Jean Pantolon Kombinleri

Jean pantolon kombinleri her moda için uyumlu.

Onsuz bir bayanın dolabını düşünemiyorum. Jean pantolonlar hepimizin rahatlıkla tamamlayabileceği bir parça. İster şık bir bluz ve topukluyla, ister salaş bir tişört ve spor ayakkabıyla.

Beyaz V Yaka Kadın Tişört

Beyaz V yaka tişört bayan dolabında şart!

Evet dümdüz beyaz bir tişört. Modası asla geçmeyecek olan parçalardan birisi. Bazen bir blazer ceketin içine bazen bir Jean pantolonun üstüne, yada mini şortunuzun üstünde farklı kombinlerde kullanabileceğiniz yegane parçalardan birisi.

Kalem Etek
Kalem etek kombinleri her zaman moda.

Bir kadının vücuduna yakışan en önemli parçalardan birisi.. İster gömlekle ister kazakla ister ince bir askıyla. Hem şık hem spor gösteren kıyafetler arasındadır. Kalem etek kombinleri ile hem şık hemde spor olabilirsin.

Blazer Ceket
Blazer ceket kadın için gerekli.

Bir blazer cekete inan ki her zaman ihtiyacın olacak. İster ofis ortamı için, ister sokak modası için, istersen şık bir elbise üzerinde rahatlıkla kullanabilirsin. Bir blazer ceketi birbirinden farklı birçok şekilde kombinleyebilirsiniz.

Siyah Pantolon Kombinleri

Siyah pantolon bayan için çok zarif olabilir.

İster şık gömleklerle, ister rahat bir bluzla, ister kazaklarınızla her şekilde her parçayla tamamlanabilecek kurtarıcımız.

Babet Ayakkabı Bayan

Babet ayakkabılar her dolaba girer.

Babet ayakkabılar, resmen can kurtaran gibiler. Çünkü babet ayakkabılar, spor ayakkabıdan daha şık topuklu ayakkabıdan daha rahat ayakkabılardır. Üstelik gireceğiniz her ortama uyum sağlar. Gündelik yaşantınızda yada özel bir günde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siyah Elbise Kombinleri

Siyah elbise kombinleri her ortama uyabilir.

Bildiğiniz üzere siyah renkte olan kıyafetlerimiz her zaman can kurtaran görevi görüyor. Aniden çıkan bir davette yada özel günlerde senin kurtarıcın olacaktır. Sade şekilde veya blazer bir ceketle, kışın opak çorapla yazın sandaletlerinizle. Kısacası her mevsime her güne uyum sağlayabilen kurtarıcı parçalardandır.

Siyah Topuklu Ayakkabı

Siyah topuklu ayakkabı her zaman iddialıdır.

Dolabında siyah topukluları olmayan neredeyse yok denecek kadar azdır sanırım. Hemen hemen tüm bayanların kendi zevklerine göre mutlaka bir siyah topuklu ayakkabısı vardır. Öyle de olması gerekiyor zaten. Yaz yada kış farketmeden her sezon da her kombininizin altında kullanabileceğiniz siyah topuklu ayakkabı sizin için dolabınızda hep var olmalıdır.

Siyah Çorap ve Siyah Tayt

Siyah opak çoraplar ve siyah bir tayt dolapta olmazsa olmaz.

Biz kadınlar için her ne kadar renkli parçaların yeri farklı olsa da siyah opak çorap yada siyah tayt mutlaka bir kadının dolabında bulunmalıdır. Çünkü özellikle kış aylarında o çok sevdiğiniz elbisenizi, eteğinizi veya denim şortunuzu giymek istediğinizde ister opak çorap, ister siyah tayt sana yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın