Günlük Kullanım için Kolay Dağınık Topuz Saç Modelleri Yapımı

Yorum Yap!

Biz kadınlar her saç stilini saçlarımızda deneriz yada denemeye çalışırız. Saç stilleri bazen her saç tipine uymayabiliyor ve bu durum biraz can sıkıcı olabiliyor. Bu yazımızda günlük hayatta seninde kullanabileceğin kolay topuz yapma teknikleri ile dağınık saç modelleri arasında olan dağınık topuz saç modelleri için bir inceleme yapıyoruz.

Pratik ve kolay bir şekilde evde yapabileceğin topuz modelleri ile her mekanda dikkatleri üzerine çekebilirsin. Yalnız unutmaman gereken bir şey var, saçlarını yaparken günlük hayatına da zaman ayırmalısın. O yüzden eğer dağınık topuz saç modelleri yapmak istiyorsan kolay topuz yapma teknikleri öğrenmelisin. Bu yazımızda senin için 5 dakikada topuz nasıl yapılır onu da açıklayacağız.

Topuz modelleri dağınık olarak genelde modası hiç geçmeyen türlerden. İstersen günlük hayatta istersen özel bir davette kolay dağınık topuz yapımı ile dağınık topuz saç modelleri yapabilirsin.

Özellikle yaz aylarında şık ve doğal görünümlü olmak için bu saç modeli tercih edilebilir. Sana salaş bir hava verecektir.

Yaz ayları için ayrıca kısa saç modelleri tercih edebilirsin.

Dağınık Topuz Saç Modelleri Nasıl Yapılır?

Dağınık topuz saç modelleri yapması belkide en basit topuz modelleri arasında. Bildiğin gibi yapması çok çok zor olan saç modelleri var. Bu onlardan birisi değil. Günlük hayatta kullanmak için kolay topuz modelleri seçmende fayda var. Dağınık topuz modelleri arasında uğraştıranlar da var.

Kolay saç topuzu modelleri ile 5 dakikada topuz nasıl yapılır? Pratik dağınık topuz yapımı için, öncelikle bir adet tel toka ve bir adet saç lastiğine ihtiyacın olacak daha sonra saçlarını at kuyruğu şekline getir. At kuyruğunu istersen ortadan, istersen yukarıdan yapabilirsin. Bu tamamen sana kalmış. Ancak bir detay verelim, at kuyruğu modelini en yukarıdan yaparsan daha güzel sonuçlar elde edebilirsin. At kuyruğunu yukarıdan yaptığını varsayalım ve devam edelim. At kuyruğunu saç lastiği ile bağladıktan sonra devam ediyoruz, saç lastiğini biraz geri çekerek saçın ortasındaki bölümü açıp içine saçı yerleştirin. Burada önemli olan saç lastiğininde ayrılan bölüme girecek şekilde sokulmasıdır. Sonrasında saçlarını biraz daha geriye çek ve topuzu gevşet. Bundan sonrası enseden yada önlerden saç tutamları çıkartarak dağınıklık verebilirsin.

Dağınık topuz saç modelleri resimleri

Seninde kolaylıkla uygulayabileceğin dağınık topuz saç modelleri resimlerini toparladık. Beğendiğin modeli kolaylıkla yapabilirsin.

Yaptığın saç için dağınık topuzun kalıcı olmasını istiyorsan hacimli saç spreyleri ve saç şekillendiriciler kullanabilirsin.

Dağınık topuz modelleri adından da anlaşılabileceği gibi biraz karışıklık vermek için yapılır. Dağınık saç modelleri için en kolay saç topuzu modelleri arasında yer alır.

Günlük hayatta kullanabileceğin ve evde yapabileceğin topuz modelleri ile hayatını biraz olsun kolaylaştırabilirsin. Gezmeye, tozmaya ve en önemlisi kendinde zaman ayırman lazım. Bunun için de kolay ve basit dağınık topuz saç modelleri seçmelisin.

Bilgi paylaştıkça çoğalır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir