Evlilik ve Cinsel Hayat – Daha Erotik Bir Seks İçin 10 Etkili Yol

Yorum Yap!

Erotizm, eşinize elinizden gelen her şeyi en iyi şekilde vererek ve karşılığında en iyisini almanızla ilgilidir. Evlilik ve cinsel hayat sabır gerektirir, eşinizin vücudunun her köşesini, hareketlerini ve ihtiyaçlarını anlamanızı gerektirir. Nazik olmanızı ve gerektiğinde yavaşlamanızı ister.

Bu yazımızda evlilikte cinsel hayatınızı renklendirecek daha erotik bir seks yaşamanızı sağlayacak 10 yöntemi sizinle paylaşıyoruz.

1. Eşinizin Vücudunu Keşfedin.

Bu her iki cinsiyet için de geçerli olmakla birlikte, bir kadının vücudu genellikle sekse ısınmak için daha fazla zaman ister. Eşinizi sekse hazırlamak için bazı insanlar için etkili olan, kulak memeleri, boyun, omuzlar, kalçalar vs. gibi yerlere odaklanın. Eşinizin ne hissettiğini anlamaya çalışın. Herkeste aynı sonuçlar vermeyebilir. Bazı kadınlar daha çok etkilenir bazıları ise hiç etkilenmeyebilir. Eşinizin verdiği tepkilere göre devam edin.

2. Ön Sevişmeyi Uzun Tutun.

Hem erkek hemde kadın için geçerli. Ön sevişmeyi ne kadar uzun tutarsanız o kadar uzun bir seks yaşarsınız. Bu sayede partnerinizin bedenini verdiği tepkileri nasıl zevk aldığını daha iyi anlayabilirsiniz. Eğer vajinada ıslanma sorunları varsa vajinal kuruluk neden olur başlıklı yazımızı okumanızda fayda var.

3. Seksi Bir Görünüm İçin Islak Vücut.

Duş veya küvette, eşinizin vücuduna sabun veya yağ ile masaj yapın. Birlikte sıcak bir duş, vücudu rahatlatabilir ve orgazm için bir hazırlık görevi yapabilir veya sadece erotik bir deneyim sağlayabilir.

4. Ambiyans oluşturmak için müzik kullanın.

Dans edebileceğiniz bir müzik listesi oluşturun. Slow müzikler ile dans ederek sıcak bir ortam hazırlayabilir bedenlerinizin birbirine temas etmesini sağlayabilirsiniz.

5.Hafif ısırma veya sıkma ile deney yapın.

Bu bazı insanlar için can acıtıcı olabilir. Sakin ve yavaş olun. Sert ve hızlı hareketlerden kaçının.

6. Kontrolü Erkeğe Bırakmayın.

Cinsellik bazı kadınlar için hayal kırıklığı olabiliyor. Çünkü erkekler genellikle daha hızlı orgazm oluyorlar. Ön sevişme sırasında erkeği yönlendirin. Ön sevişme anında orgazma ne kadar çok yaklaşılırsa o kadar etkili bir seks olacaktır.

7. Konuşma – sadece yap.

Bir ilişkide tartışmalı anlar her zaman olacak. Bununla birlikte, seks öncesinde veya seks sırasında diğer konularda sohbet etmek, sizi seksten uzaklaştıracak. Seks sırasında konuşma.

8. Zihni kapatın.

Rahatlayın, sessiz olun, eşinizin varlığını hissedin.Sevdiğiniz kişiyle birleşin ve seks anında yaşadığınız tüm hislerin tadını çıkartın. Geçmiş veya gelecek hakkındaki düşünceleriniz bekleyebilir.

9. Keyif Veren Olun.

Fiziksel olarak partnerinize sunmanız gereken her duyguyu aktarın. Sevildiğini hissettirmeye çalışın. Onlara elinden gelen tüm zevkleri verin, on katı olarak geri dönecektir.

10. Çok yavaş al.

Eşinizin bedenini tanırken çok yavaş olun. Bu hayatta olabileceğiniz en iyi anda olduğunuzu hayal edin ve anın tadını çıkartın. Sanki hiç bitmesin der gibi yavaş olun.

Bir Cevap Yazın