Dünyanın En Seksi ve En Çok Beğenilen Kalçaları

Yorum Yap!

Ne kadar makyaj yaparsak yapalım biz kadınların vücudunda en çok dikkat çeken yerlerden biriside seksi kalçalar. Dünyada en çok beğenilen ve seksi bulunan kalçaları, seksi popoları sizler için derledik. Bakalım sizde bizimle aynı fikirde misiniz? Seksi kalçalı ünlüler.

Jennifer Lopez – JLO

Seksi Kalça Jennifer Lopez

Yıllardır adından söz ettiren seksi Jennifer Lopez kalçaları hem kadınların hemde erkeklerin hayalini süslüyor. Jennifer Loper kalçalarına sahip olmak isteyen bir çok kadın var.

Beyonce

Seksi Kalça Beyonce

Seksi Jennifer Lopez kalçaları mı yoksa seksi Beyonce kalçası mı siz karar verin. Her ikisi de gerçekten çok seksi görünen popolara sahipler.

Kim Kardashian

Seksi Kalça Kim Kardashian

Seksi Jennifer Loperz kalçalarından sonra Kim kardashian da seksi kalçaları ve sıradışı hayatı ile adından sıkça söz ettiriyor.

Shakira

Seksi Kalça Shakira

Bu kadın gerçekten bir harika. Shakira’nın sadece kalçaları değil kendisi de çok seksi. Son derece esnek bir vücuda sahip olan Shakira, seksi kalçalarını dans etmeye ve egzersiz yapmaya bağlıyor.

Rihanna

Seksi Kalça Rihanna

Şarkıları ile kendine hayran bırakan Rihanna seksi kalçaları ile de kendisine hayran bırakıyor.

Angel Lola Luv

Seksi Kalça Angel Lola Lov

Angel Lola Luv, Rap müzik dünyasında olduğu gibi seksi popo dünyasında da adından sıkça bahsettiriyor.

Nicole Coco Austin

Seksi Kalça Nicole Coco Austin

Sadece kalçaları mı, kendisi de çok seksi. Hem seksi kalçalara sahip, hem sarışın hemde kendisi çok sexy. Daha ne olsun.

Kelly Brook

Seksi Popo Kelly Brook

İngiliz manken, oyuncu, mayo tasarımcısı ve televizyon sunucusu. Smallville dizisinde de rol alan Kelly Brook sexy kalçaları sayesinde de kendinden sıkça söz ettiriyor.

Cheryl Cole

Seksi Popo Cheryl Cole

Mesleki alanda yalnızca Cheryl adını kullanan İngiliz şarkıcı ve dansçı. Cheryl’de sexy popo sahibi olmayı dans etmeye bağlıyor.

Danielle Lloyd

Sexy Popo

2007 Celebrity Big Brother ile de tanınan Danielle Lloyd bir ingiliz mankendir. Seksi kalçalarından dolayı o da beğenilmektedir.

Kylie Minogue

Sexy Kalça

Kylie Minogue kaç yaşında biliyor musunuz? 28 Mayıs 1968 doğumlu Kylie şu anda tam 50 yaşında. ve Seksi kalçaları ile adından söz ettiriyor.

Kate Middleton

Sexi Popo

Asıl adıyla Catherine Elizabeth “Kate” Middleton, Cambridge Dükü Prens William’ın eşidir. Her ne kadar Dük eşi olsada seksi poposu ile dikkat çekiyor.

Kimberley Walsh

Sexy Kalça

Seksi şarkıcı poposu ile ön plana çıkıyor.

Jessica Biel

Seksi Kalçalar

Jessica Claire Biel, Amerikalı oyuncu ve eski model. Onunda kalçaları takipçileri tarafından son derece seksi bulunuyor.

Amber Rose

Seksi Popo Amber Rose

Amber Levonchuck ya da sahne adıyla Amber Rose, ABD’li oyuncu, model ve striptizci. Sexi popolara sahip. Sexi popolu olmasının yanında striptiz dünyasında da yer alıyor.

Iggy Azalea

Sexi Popo

Rap müzik söyleyen beyaz hatun sadece yaptığı müzik ile değil sexi popolu olması ile de dikkat çekiyor.

Nicki Minaj

Sexy Kalça Nicki Minaj

O da rap söylüyor, onunda poposu çok seksi.

Bar Rafaeli

Sexy Kalça Bar Rafaeli

Bar Refaeli, İsrailli top model. İsrail ve ABD’de Pilpel, Castro ve Victoria’s Secret gibi ünlü markaların kataloglarını süslemiştir, ayrıca aktör Leonardo DiCaprio ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelmiştir. Takipçileri tarafından seksi kalçalı olarak çok seviliyor.

Emmanuelle Chriqui

Emmanuelle Chriqui

Rachel Bilson

Rachel Bilson

Nikki Ziering

Nikki Ziering

Kate Hudson

Kate Hudson

Brooke Burke

Brooke Burke

Isla Fisher

Isla Fisher

Natalie Portman

Bir Cevap Yazın